Każdy kolarz musi wyróżniać się wyjątkową szybkością, zwinnością i ponadprzeciętnym refleksem. Treningi fizyczne są jednak niezwykle wyczerpujące i czasem nawet najlepszy sportowiec musi odpocząć. Możliwości jest wiele: czytanie książek, oglądanie filmów czy wizyta w kasynie. Dla tych kolarzy, którzy poszukują rozrywki łączącej przyjemne z pożytecznym, przygotowaliśmy zestawienie gier zręcznościowych, które pozwolą im ćwiczyć zwinność w zaciszu własnego domu bez konieczności wstawania z kanapy. Inną opcją jest szukanie gier tematycznych w kasynie! Zapraszamy!

Wielka Pętla

Pierwsza z naszych propozycji to gra planszowa, która pozwoli spełnić jedno z największych marzeń każdego kolarza: udział w prestiżowym Tour de France. W Wielkiej Pętli każdy gracz ma pod opieką drużynę zawodowych kolarzy, których celem jest oczywiście zwycięstwo w wyścigu. Aby to osiągnąć, gracz musi wykazać się zdolnościami taktycznymi oraz zręcznością. Tak jak w przypadku innych gier oraz wizyt w kasynie, do sukcesu potrzebna jest także odrobina szczęścia. Gdy karty będą pomyślne, gracz z łatwością pokona przeciwników, a jego drużyna jako pierwsza przekroczy metę. Gra, oprócz ciekawej fabuły, może poszczycić się również starannych wykonaniem i klimatyczną grafiką, która pomoże w pełni czuć się w rozgrywkę. Wielka Pętla bez wątpienia jest świetnym pomysłem na spędzenie czasu z rodziną po wyczerpujących treningach.

Lonely Mountains: Downhills

Ten tytuł przeznaczony jest dla pasjonatów kolarstwa górskiego. Lonely Mountains: Downhills, jak sama nazwa wskazuje, pozwala graczowi pokonywać trudne, górskie zbocza na komputerze lub konsoli. Nie są to klasyczne wyścigi, celem nie jest wyprzedzenie innych zawodników, ale dotarcie do końca niebezpiecznej trasy w jak najkrótszym czasie. Jest to zadanie niemal tak wymagające, jak odejście od stołu do pokera w kasynie podczas szczęśliwej passy. Wymaga ono ogromnej zręczności i wytrwałości. Każdy kolarz jednak musi pracować nad tymi cechami, więc gra Lonely Mountains: Downhills z pewnością będzie pomocna. Refleks i zwinność wypracowane przed komputerem zaowocują w czasie prawdziwych zawodów, a sama rozgrywka zachęci do spróbowania tej niszowej dyscypliny kolarskiej w realu.

Bike Unchained 2

Ta propozycja pozwala kolarzom trenować zręczność wszędzie tam, gdzie tylko mają na to ochotę, ponieważ jest dostępna do pobrania bezpłatnie na telefony komórkowe. Bike Unchained 2 oferuje świetnie działającą funkcję multiplayer, która pozwala zmierzyć się w wyścigu zarówno ze znajomymi, jak i z najlepszymi zawodnikami z całego świata. Nie jest to oczywiście jedyny atut tego tytułu. Bike Unchained 2 zachwyca grafiką, która jest niezwykle realistyczne i czyni grę jeszcze bardziej wciągającą. Piękne krajobrazy i dynamika obrazu pomagają w pełni wczuć się w rozgrywkę i dostarczają emocji większych niż w czasie sesji na automatach w kasynie. Grę tę możemy więc z czystym sercem polecić nie tylko kolarzom, którzy pragną wyćwiczyć swoje opanowanie i szybkość reakcji, ale także wszystkim poszukiwaczom mocnych wrażeń w bezpiecznym wydaniu.

Trial Xtreme 4: Extreme Bike Racing Champions

Również Trial Xtreme 4: Extreme Racing Champions umożliwia udział w wyścigach kolarskich przy pomocy telefonu komórkowego i zręcznych palców. Tym, co wyróżnia ją na tle innych tego typu gier zręcznościowych, są niesamowite nagrody i bonusy, których nie powstydziłoby się żadne kasyno online. Każdy wygrany turniej i wyścig umożliwia graczom zakup nowych akcesoriów i ulepszeń, dzięki czemu jego awatar i rower będą w pełni spersonalizowani i gotowi do coraz trudniejszych zadań. Grafika, chociaż nie tak imponująca, jak w przypadku poprzedniej pozycji zestawienia, również jest miła dla oka i pozwala podziwiać ładne krajobrazy, które towarzyszą poszczególnym zawodom i zadaniom. Dodatkowo tak jak każda z gier, które proponujemy, pomaga kolarzom ćwiczyć zręczność i refleks.

Superhero Bike Stunt GT Racing – Mega Ramp Games

Ostatnia z naszych propozycji gier zręcznościowych dla kolarzy jest naprawdę oryginalna. Superhero Bike Stunt GT Racing – Mega Ramp Games pozwala graczom wcielić się w najpopularniejszych superbohaterów takich jak Spiderman czy Hulk i pod postacią takiego awatara brać udział w wyścigach i misjach motorowerowych. Pojazd, na którym postać się porusza, również wygląda niesamowicie, ponieważ może zostać dopasowany do bohatera. Każdy kolarz, który ćwicząc swoją zwinność i zręczność przy pomocy grania w gry, poszukuje nietypowych rozwiązań, powinien jak najszybciej pobrać Superhero Bike Stunt GT Racing – Mega Ramp Games na swój telefon.

Wyścigi są bardzo popularnym motywem gier komputerowych, komórkowych oraz planszowych. Każdy kolarz, który pragnie ćwiczyć swoją zwinność i szybkość reakcji, może znaleźć mnóstwo interesujących tytułów. Ciekawe propozycje można znaleźć również w kasynie! Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas zestawienie gier zręcznościowych dla kolarzy ułatwi poszukiwanie i pomoże nie tylko trenować, ale także świetnie się bawić.